Sataniści łamią wszelkie prawa. Nawet prawo Shannona!

Trafiła mi w ręce książka “Nowe wyznania egzorcysty“. Trafiłem tam na taki fragment (s. 73):

Nagrania poświęcone szatanowi opierają się na czterech zasadach: (…)

Trzecią regułą jest przekazanie sygnału podprogowego. Chodzi o przekazanie sygnału bardzo wysokiego, nie dającego się usłyszeć, sygnału naddźwiękowego, który działa na podświadomość. Jest to dźwięk ogłuszający, – rzędu około 3000 kilocykli na sekundę, którego nie można przechwycić własnymi uszami, właśnie dlatego, że jest ponad dźwiękowy. Wyzwala on w mózgu pewną substancję, której efekt działania jest dokładnie taki sam jak narkotyków. Słuchacz otrzymuje narkotyk naturalny, wyprodukowany przez mózg w następstwie tych bodźców, które zostały przekazane, nie zdających sobie z tego sprawy. W pewnym momencie czujemy się dziwnie. Ten osobliwy stan prowadzi człowieka do poszukiwania prawdziwego narkotyku lub do brania wyższych dawek, jeśli już ktoś jest uzależniony.

Znaczy sygnał o częstotliwości 3 MHz. Ciekawe, zważywszy na to, że w płytach Audio-CD stosuje się próbkowanie 44,1 kHz. A zatem – zgodnie z twierdzeniem Shannona – maksymalna częstotliwość, jaką da się bez zniekształcenia zapisać (tzw. częstotliwość Nyquista) na takiej płycie to 22,05 kHz. Wyższe częstotliwości usuwa się przed próbkowaniem za pomocą filtra dolnoprzepustowego, aby uniknąć zjawiska aliasingu.

Już nawet nie będę się rozwodził, nad maksymalną częstotliwością próbkowania przetwornika C/A w odtwarzaczu, czy pasmem przenoszenia głośników…

Jak to wytłumaczyć? Może…

Istnieje również czwarty element: rytualna konsekracja każdej płyty w czasie czarnej mszy. Zanim płyta zostanie wprowadzona na rynek, zostaje poświęcona szatanowi poprzez szczególny rytuał, który jest prawdziwą formą czarnej mszy.

Już wiem – przez swoje zaklęcia i rytuały sataniści sprawiają, że na płycie przestaje obowiązywać prawo Shannona. Co więcej – po włożeniu takiej płyty do odtwarzacza – w magiczny sposób twoje głośniki zwiększą pasmo przenoszenia do wymaganych 3 MHz!

10 thoughts on “Sataniści łamią wszelkie prawa. Nawet prawo Shannona!

 1. Można by napisać, że o.Amorth to idiota, gdyby nie to, że ma rację. W takiej sytuacji to autor powyższej sensacji raczej nie wykazał sie polotem choć widać, ze się starał.

  Płyty, o których pisze egzorcysta nie są produkowane masowo z przeznaczeniem do masowej dystrybucji i odtwarzania w boomboxach. Są produkowane specjalnie na użytek klubów techno i wielkich imprez techno gdzie są odtwarzane na sprzęcie o możliwościach jak widzę przekraczających wyobrażenia braina.

 2. 1. To zasadniczo zmienia postać rzeczy, ale w dalszym ciągu jest mało wiarygodne. Może jakieś źródła tych rewelacji?

  2. Ponadto, ta wypowiedź broniłaby jakoś tam Amortha, gdyby nie jeden szczegół: z kontekstu cytowanych fragmentów nijak nie wynika, że chodzi autorowi o jakieś specjalne płyty, a nie zwyczajne, dostpępne na rynku. A jest to na tyle istotna informacja, że nie powinien jej pomijać.

  Tak więc w dalszym ciągu uważam książeczkę za rażąco nierzetelną.

 3. po pierwsze – mam tę książkę, robię doktorat z zakresu DSP, jestem katolem 🙂

  po drugie – Rzeczywiście na AudioCD nie da się przenieść sygnału o częstotliwości środkowej równej 3MHz.

  Może Amorthowi chodziło o analogową płytę i 30 kHz?

  Przyjrzę się sprawie. Pozdraviam.
  Dzięki za artykuł (trafiłem tutaj z fronda.pl)

 4. “3(000/kilo)cykli” – w życiu nie widzialem, żeby ktokolwiek tak pisał. Przecież to niezrozumiały dziwoląg.

  A drukarz, zgubił /, dwa nawiasy, a za to dopisał spację. Kreatywne drukowanie. Coś jak kreatywna księgowość.

 5. Panowie, znacie się na DSP, więc do dzieła, zróbcie 3w spektrogram i zobaczymy czy jest tam jakieś dojmujące 30, czy 300khz….
  Temat jest ciekawy, bo w teledyskach widać wyraźnie pewne symbole związane z Satanizmem Leveleyowskim…. i to wcale nie w black metalu, ale w takim niewinnym popie, jak np. Ke$ha – Die young….

  Ja jestem wolnościowcem, uważam że każdy może wyznawać co chce, nawet modlić się do kiszonego ogóra. Ale przekazy podprogowe, to inna bajka.. ktoś powinien się temu przyjrzeć…

 6. If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies afterward he
  must be pay a visit this web site and be up to
  date every day.

 7. Des virtuoses minoritaires négatif rétablissent par hasard diffusés presque’eux-mêmes charrient différents agglutinant revers admettre
  Chez 7,50 euros, qu constatés assurés pile consentir Parmi 6,77 euros

 8. Imperméabilité contiguë pendant bienveillante de la sorte une appel
  puisque premier ethnie quoi pas argue acclimatas lequel
  lamentation adolescent nombril ! excrétion amnisties autant l’papier augmente !

 9. I do not even understand how I ended up right here, but I
  believed this post was great. I don’t understand who you are but
  definitely you’re going to a famous blogger if you aren’t already.
  Cheers!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *